2 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

1 Kasım 2023

2 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

🍀2 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay İkizler burcunda ve boşlukta başlıyoruz.
💫00:30’da Ay Yengeç burcunda transit edecek. Ailemizle daha fazla vakit geçirme ihtiyacımız söz konusu olabilir. Ülke konularıyla daha fazla ilgilenebiliriz. Sezgilerimiz ve korumacılığımız gündemde olacak.
💫01:28’de Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Geceden yarın giyeceğiniz kıyafetleri hazırlayın annem. Sorumluluk alınan saatlerdir o saatlerde anca bunun sorumluluğunu alırız.
💫19:22’de Ay Güneş üçgeni gerçekleşecek. Kendimizi huzurlu hissedeceğimiz saatlerdir. İstediklerimizi elde edebiliriz. Otorite figürlerinden destek alabiliriz.
💫20:30’da Ay Jüpiter sextili gerçekleşecek. Şanslı olduğumuz saatlerdir. Hoşgörümüz bize kazanç sağlar.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #2Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.