2 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

3 Kasım 2022

2 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?2 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Kova burcunda başlıyoruz, bugün arkadaşlar gündemde, gruplarla aktiviteler gündemde, gelecek planları gündemde. Bugün bol bol arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz.

?02:22’de Ay Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Gece yatmadan evvel sorumluluklarınızı planlayıp ertesi güne hazırlanmak daha iyi olabilir. Bir de gece gece üstünüze öküz oturmuş gibi hissederseniz sorun sizde değil gezegenlerde.

?14:08’de Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde enerjilerimiz fişek gibi olacak. Tuttuğumuzu koparırız. Spor yapmak isterseniz bu saatleri değerlendirin. Aynı zamanda iletişimin de aktif olacağı saatlerdir.

?14:08’den 21:46’ya kadar Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla bomboş bir gün. Özellikle hobilerinize vakit ayırmak isterseniz bugünü mutlaka değerlendirin.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #2Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.