2 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

1 Haziran 2022

2 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?2 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Bugün aile, yuva, aidiyet, duygular, sezgiler, vatan toprakları oldukça önemli olacak.
?16:17’de Ay-Kiron kare açısı gerçekleşecek. Bu saatler biraz daha duygusal yaralanmalara açık olduğumuz zamanlardır. Çok fazla alınganlık göstermeyin. Bir de küçük kazalara dikkat etmekte fayda var.
?18:04’de Ay-Uranüs sextile açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Hiç denemediklerinizi deneyimleyebilirsiniz. Yeni bir şeyler başlatmak ve deneyimlemek istiyorsanız bu saatleri tercih edebilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.