2 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

2 Haziran 2023

2 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

🍀2 Haziran Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Tam bir stalker gibi bazı konuların peşine düşebiliriz, her şeye şüphe ile yaklaşabiliriz.
💫03:43’de Jüpiter Kuzey Ay Düğümü kavuşacak. Bu dönem karşılaştığınız insanlar size büyüme fırsatları sunabilir. Yeni ufuklara açılmak isterseniz bu dönemi değerlendirebilirsiniz. Yalnız bu dönem dikkat etmeniz gereken en önemli konu ise maddi konularda boş umutlara kapılmamak. Biri size bir yatırım tavsiyesi varsa lütfen araştırın. Toprakla ilgili konular gündeme gelebilir.
💫09:52’de Ay Merkür karşıtlığı gerçekleşecek. Sabah saatlerinde kendinizi ifade etmekle ilgili problemler yaşayabilirsiniz. İletişim, anlaşma, sözleşme konularını akşamüstüne getirseniz daha iyi olabilir.
💫15:09’da Ay Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Beklenmedik olaylar karşısında kendimizi biraz gergin hissedebiliriz. Bu süreçte sezgilerinizle hareket etmek daha iyi olabilir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #2Haziran #boğa #yeniay #boğayeniayı #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.