2 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

2 Haziran 2020

2 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Güne yine Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Dolayısıyla akşamüstüne kadar da her türlü ilişkimiz fazlasıyla gündemde olacaktır.
10:21’de Ay-Plüton karesi gerçekleşecek. Aşırı tutkulu bir ruh haline bürünebiliriz. Hedeflerimizi gerçekleştirme konusunda hırslı, kavgacı bir tavır içerisine girebiliriz. Hem kendimizi hem de başkalarını manipüle edebiliriz. Bu nedenle dikkatli olmamız gereken bir zaman dilimidir. Güç savaşlarına girebiliriz. Ancak Ay Terazide olduğu için bu aslında bizi pek de memnun etmeyecektir. Sakin olun annem. Hayattaki en önemli şey huzurdur bunu unutmayın.
13:39’da Ay-Jüpiter karesi gerçekleşecek. Jüpiter Oğlak burcunda ve retro olduğu için, vaatlerini gerçekleştirmekte zaten sıkıntılar yaratmaktadır. Jüpiter Oğlakta, hayattaki birçok konuya iş disiplininde baktığımız ama bir türlü hedeflerimizi gerçekleştiremediğimiz bir süreçten geçiyoruz diye düşünebiliriz. Ancak bu süreçte aslında bize çok şey katıyor. Bu süreci atlattığımızda ve sınavlarımızı geçtiğimizde ödülü daha büyük olacaktır. Ay-Jüpiter karesi işte bu başarıyı elde etme konusunda abartılı istekler duyabileceğimizi gösteriyor. Bu nedenle fanatik, abartılı duygulardan kaçınmalıyız. Yüksek beklentiler içine girmek bizi bu saatlerde zorlayabilir. O nedenle beklentimizi düşük tutmak belki bu zaman diliminde işimize yarayabilir.
13:39 ile 19:05 arası Ay boşlukta olacak. Bu saatler arasında yeni işler başlatırsanız, bu işlerin askıda kalmasına sebep olabilir. Bu nedenle eğer elinizdeyse, bu saatler arasında yeni işler başlatmayın annem.
19:05’de Ay artık Akrep burcu ile kontak kuracaktır. Derin duygulara geçiş yaptığımız bir zaman dilimidir. Sezgilerimiz artar. Güvence ihtiyacımız da arttığı için daha temkinli hareket edebiliriz. Olumsuz anlamda kıskançlıklar, intikam hisleri artabilir. Gereksiz kuşkucu davranabiliriz. Gizli şeylere, sırlara ilgimiz artabilir. Bunun yanı sıra ketum bir yapıya da bürünebiliriz. Olayları sezgisel olarak kavrayacağımız için, daha temkinli hareket edebiliriz.
21:37’de Ay-Satürn karesi gerçekleşecek. Ay’ın Akrep burcuna geçişi ile artan ketumluk, duygularımızı bastırma eğilimimiz iyice artabilir. Sevgimizi ve mutluluğumuzu ifade etmekte zorluk çekebiliriz. Otorite figürleri ile de zorluklar yaşayabiliriz. Babanızdan veya hayatınızda otorite olarak gördüğünüz birinden bir şey talep edecekseniz bu saatleri seçmeyin. Depresif ve melankolik, kendimizi yetersiz hissedebileceğiniz bir zaman dilimidir. Geçici bir etkidir. Çok takılmayın tatlişlerim.
Bugünün başka da önemli bir olayı yok, öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.