2 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

2 Ekim 2021

2 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

2 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

2 Ekim Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,?

  • Ay tüm gün Aslan burcunda yer alacak. Dolayısıyla bugün kendimizi şımartmak isteyebiliriz. Yaşam enerjimiz artar, süslenmek püslenmek isteriz, eğlence yerlerine gidip coşmak isteyebiliriz öyle bir gün yani.
  • 00:17’de Ay-Kiron üçgeni gerçekleşecek. Şifacı zamanlara işaret eder. Bu saatler dua, meditasyon, ibadet, yardım konuları için oldukça destekleyicidir. O saatte yardım edecek kimseyi bulamasanız bile acaba kime nasıl yardımım dokunur diye düşünün annem. Dünyayı iyilik kurtaracak.
  • 00:45’te Ay-Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Enerjinizin yüksek olacağı zamanlara işaret eder. Aksiyon dolu rüyalar görebilirsiniz annem.
  • 06:31’de Ay-Uranüs karesi gerçekleşecek. Beklenmedik gelişmelerin yaşanabileceği saatlerdir ancak o saatte anca uykumuzda sıçrar, yataktan düşeriz.
  • 10:47’de Venüs-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık 4-5 gün sürecektir. 60’lık açılar irade göstermemiz gereken açılardır. Bu nedenle ilişkilerimizdeki sorunları bitirip, yeni bir şekilde şekillendirmek için ideal zamanlardır. Kullanın annem. Venüs Akrep, ilişiklerde krizler yaşatmaya eğilimli olsa da bu krizleri fırsatı çevirip, mevcut sorunları çözmek için kullanabilirsiniz. İlişkilerimizde bize nelerin değerli hissedip hissettirmeyeceği, ilişkilerimizde var olan problemlerin çözümü hakkında irademize bağlı fırsatlar doğabilir ya da kendi içimizde öz değer algımızda yaralarımız varsa bunu çözebilmek için güzel zamanlar. Derin sevgi isteyebiliriz. Okült ve mistik konulara ilgimiz artabilir. Eski sevgililerimizi merak edip stalk yapabiliriz. Maddi olarak karşımıza bir takım fırsatlar çıkabilir, değerlendirip değerlendirmemek bize kalmış. Ayrıca para piyasalarında artışlar da olabilir önümüzdeki günlerde.
  • 22:38’de Ay-Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Abartmaya açık olduğumuz saatlerdir. Dikkatli olun, kibir yapıp abartıya kaçmayın tatlişlerim.
  • 23:56’da Ay-Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. İletişim için destekleyici saatlerdir. Ancak yine uyarmak zorundayım ki Merkür halen retro hareket ediyor. Bu nedenle yarım kalan işlerinize odaklanmakta fayda var annem.
    Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.