2 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

1 Ekim 2022

2 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

?2 Ekim Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz.
?00:46’da Ay Merkür karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi ifade etmekte zorlanabiliriz. Aklımıza bir fikir takılabilir, genelde takıntılı düşüncelere sebebiyet verebilen saatlerdir. Çok da takılmayın.
?00:46’dan 10:37’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde bir şeyler başlatmayın diyeceğim ama o saatte ne başlatacaksınız allasen.
?10:37’de Ay Oğlak burcuna geçecek. Merhaba Pazar sendromu. Off yarın iş mi vardı yaa diye biraz sıkılabilirsiniz, sorumluluklarımız aklımıza gelebilir. Bakın annem bunları Pazartesi düşünürüz. Bugün hala Pazar. İçinizde Başak burcu olup bu sorumluluk hissiyatıyla bütün evi temizlemek isteyenler olacaktır, onları olduğu gibi kabul ettik. Yapacak bir şey yok.
?15:36’da Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu saatler abartmaya açık olduğumuz saatlerdir. Spor filan yapmak isterseniz bu saatleri değerlendirebilirsiniz.
?17:35’de Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Ay amma kareli bir gün. Neyse kareler iyidir, severim, hayatımıza action katar ama bu action hissiyatını bu saatlerde ilişkileriniz üzerinde kullanmayın.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #2Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.