2 Aralık 2019 Günlük Astroloji Yorumu

1 Aralık 2019

2 Aralık 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ayyyy vallahi beklediğim gün geldi Jüpiter Oğlak burcuna geçiyor sonunda. Neyse günün anlam ve öneminden önce olayları bir anlatayım.

Ay tüm gün Kova burcunda seyahatine devam edecek. Dolayısıyla sosyalleşmek, ekip çalışmaları yapmak için harika bir gündeyiz.

15:27’de Ay Merkür karesi gerçekleşecek. İletişim dilimize dikkat etmemiz gereken zamanlardayız. Patavatsızlık potansiyelimiz çok yüksek. Ay ben bunu nasıl dedim dememek için kelimeleri dikkatli seçmenizi tavsiye ederim.

Ay 15:27’den ertesi gün 10:10’a kadar boşlukta olacak. Dolayısıyla bir şeyleri başlatmak yerine elimizdeki işleri toparlamak daha iyi olabilir.

Fakat 15:38’de Mars Kuzey Ay Düğümü üçgeni gerçekleşecek. Yaklaşık olarak 4-5 günlük bir süreçte gökyüzü bizi harekete geçirmek, istediklerimizi almak konusunda çok destekleyecek. Bununla ilgili küçük bir youtube videosu çektim, merak edenler hikayeme bakabilir, link koyacağım.

Ve geldik günün en önemli konusuna. Bolluk bereket ve şans gezegeni Jüpiter 21:20 itibarıyla artık Oğlak burcunda. Dolayısıyla hem Oğlakları hem de haritamızda Oğlak olan alanları rahatlatacak olan bu süreçte zaman zaman abartma potansiyelimiz de oldukça yüksek. Bunun için de youtube videosu çektim ama bu sefer uzun uzun çektim (buradan ulaşabilirsiniz). Şimdiden bu videoyu izleyip önemli tarihleri not alın ve gökyüzüne hükmetmeyi unutmayın.

Bugünün de başka bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.