2 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

1 Aralık 2023

2 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

🍀2 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Oldukça keyfimizin yerinde olduğu bir gündeyiz. Çocuklarla vakit geçirmek, kuaföre gitmek, süslenmek, püslenmek için oldukça güzel bir gün.

💫05:47’de Ay Mars üçgeniyle sabah saatlerinde kendimizi fişek gibi hissedebiliriz. Enerjik bir şekilde güne başlıyoruz.

💫08:44’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Sabah sabah bir şeyleri abartmayın annem. Kuaföre gidip saçımı kestireceğim niyetiyle röfleden çıkma potansiyeliniz de var.

💫14:44’de Ay Güneş üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde babanızdan izin koparmak istiyorsanız, eşinizden bir talebiniz varsa, otorite figürlerinden bir destek bekliyorsanız kullanabilirsiniz. Herkesin keyfinin yerinde olduğu saatlerdir.

💫18:27’de Merkür Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Bunun etkisi 5 gün kadar sürer. Kalıcı imzalar atmak, anlaşmalar yapmak için oldukça destekleyicidir. Kalıcı işler yapmak için değerlendirebilirsiniz. Kitap yazmak istiyorsanız başlangıcı bu saate getirin. Verilen sözlerin de tutulacağı zaman dilimleridir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #2Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.