2 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

1 Aralık 2021

2 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?2 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay Akrep burcunda güne başlıyoruz. Biraz derin sularda yaşayabileceğimiz bir gündeyiz. Valla Akrep hem krizleri hem de dönüşümü anlatır. Ay Akrep burcundayken paylaşımcı olmak size her zaman daha fazla kazandırır. Ben astrolog olarak görevimi yapayım da gerisine karışmam.
?05:15’de Merkür Uranüs 150’liliği gerçekleşecek. Etkisi 2 gün kadar sürebilir. Eğitimle ilgili sorunlar patlak verebilir, yabancı para piyasalarıyla ilgili konular gündeme gelebilir, yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa anlaşmalar bozulabilir, kripto paralarda ani hareketler yaşanabilir yatırımlar konusunda biraz temkinli hareket etmemiz gereken zamanlardan geçiyoruz.
?05:43’te Ay- Satürn kare açısı gerçekleşecek. Sabah saatlerinde duygusal olarak kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılamanız güç olabilir ama geçici etki çok da takılmamak lazım.
?10:02’de Ay-Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Duygusal gel-gitler yaşayabileceğiniz saatlerdir. Aniden ruh haliniz değişebilir. Öfke sorunları yaşayabilirsiniz. Bu saatlerde tepkilerinize dikkat edin, kimseyi kırmayın annem. Bir de para piyasalarında oynaklıklar söz konusu olabilir, dikkat.
?23:57’de Ay-Neptün üçgen açısı gerçekleşecek. Gece saatlerinde kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz. Bu saatlerde dua edebilir, meditasyon yapabilirsiniz.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #2Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.