2 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

1 Ağustos 2020

2 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Gerçekçi ve kontrollü olmanız gereken bir gün sizleri bekliyor.

00:22’de Ay-Mars karesi gerçekleşecek. Biraz gergin saatlerdir. Fevri tepkiler vermemeye çalışın. Sabırsızlık baş gösterebilir. Uyuyun dinlenin annem.

02:57’de Ay-Jüpiter kavuşumu, 08:57’de Ay-Plüton kavuşumu, 16:59’da Ay-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Yılın zorlu gezegenleri ile Ay’ın kavuşum yapması, yıl genelindeki değişim sürecini bize hatırlatabilir. Yıl içinde neler yaptığınızı, daha neler yapacağınızı düşünüp plan yapabilirsiniz. Olumsuzluklara odaklanmadan gelecek planlarınız üzerine düşünmenizde fayda vardır.

03:54’te Ay-Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Hayallerinize inanmak ve onları somutlaştırmak için neler yapmanız gerektiğine odaklanabilirsiniz. Belki rüyalarınız size yol gösterebilir.

11:52’de Ay-Merkür karşıt açısı gerçekleşecek. Düşünceleriniz sizi biraz zorlayabilir. Elde ettiklerinizden ziyade elde edemediklerinize odaklanmak bu süreçte sizi yorabilir. Neler başardığınızı, nerden nereye geldiğinizi analiz etmeye çalışın.

14:18’de Güneş-Uranüs karesi gerçekleşecek. Tüm dayatmaların ve yaptırımların sizi oldukça rahatsız edeceği bir zaman dilimidir. Çok yenilikçi olacağınız bir süreçtir. İsyankar olmak yerine daha diplomatik davranmanızı ve tüm bu engelleri daha reformist bir bakış açısı ile aşmanızı tavsiye ederim. Tüm dünya bana karşı demek yerine değişimin getirdiği korkuyu aşmaya çalışın. Otoriteyle çatışmalar yaşayabilirsiniz, ani patlamalar yaşamayın. Kendi depremlerinizi yaratmayın annem. Etkisi 5 gün sürer.

16:59 ile 21:10 arasında Ay boşlukta hareket edecek. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmemeye çalışın.

21:10’da Ay Kova burcuna geçecek. Artık geçmişi bırakıp geleceğe umutla bakma zamanıdır tatlişlerim. Ay Kova burcundayken mantığınız ön plana çıkacaktır. Oldukça hümanist olabileceğiniz zamanlardır. Bol bol sosyalleşin şekerlerim.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.