19 Mayıs Dolunayı

18 Mayıs 2019

19 Mayıs Dolunayı

Anka Kuşunun efsanesini bilir misiniz?

Şimdi size bütün efsaneyi burada yazmayacağım merak edenler araştırsın lütfen. Kısaca yeniden doğmak için 7 vadiden geçmek gerekmektedir. Bunlar, Nefs, Aşk, Cehalet, İnançsızlık, Yalnızlık, Dedikodu ve Ben Vadisidir.

Nefs Vadisi, bir diğer adıyla irade Vadisi bizim bu hayattaki bitmez tükenmez isteklerimizi ve bu isteklerimizin kölesi olma potansiyelimizden bahseder.

Aşk Vadisi sahip olduklarımızın bizi körleştirmesinden bahseder.

Cehalet Vadisi sorgusuzca inanmaktan, kendi çıkarı için kraldan çok kralcı olup, kendi menfaatleri için başkalarının haklarını yemekten bahseder.

İnançsızlık Vadisi tüm yaptıkları iyiliklerin boşuna olduğunu, pes etmeyi, ümidi kaybetmeyi temsil eder.

Yalnızlık Vadisi kendini toplumdan soyutlayıp, birlikten kuvvet doğar cümlesini unutup, kendi çıkarları içinde yaşadıklarında av olduklarından bahseder.

Dedikodu Vadisi kendi deneyim ve inançlarını bir kenara bırakıp, başkalarının deneyimlerine göre hareket etmekten ve dolayısıyla vazgeçmekten bahseder.

Ben Vadisi kendini mükemmel görüp, başkasını hor görmekten, hiçliği unutup, birliği unutup, kendini üstün görmekten bahseder.

Tüm bu tuzakları geçtiğinizde Zümrüdü Anka kuşu olursunuz. Yani bilge, kurtarıcı, mükemmel kuş.

Efsanede Zümrüdü Anka kuşu tarafından kurtarılmayı bekleyen kuşların onu bulabilmek için geçtiği Vadiler anlatılmaktadır ve bu Vadiler geçildikçe de aslında beklenen umudun kendiniz olduğunu fark edersiniz.

Akrep Dolunayı bir ölüm ve yeniden doğuşu anlatır ve bu doğuş aslında KÜLLERİNDEN DOĞMAKTIR.

Kurtuluş savaşının başlamasının 100. Yıl dönümünde kendi kurtuluşunuzu bulmanız dileğiyle.

Sevgilerimle.

 

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.