19 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

19 Temmuz 2019

19 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar Arkadaşlarım,

Ay tüm gün Kova burcunda ve boşlukta olacak. Bu da demek oluyor ki bugün bir şeyler başlatmak yerine daha çok hobilere yönelmek ya da daha evvelden başlattığınız işleri tamamlamak daha faydalı olabilir. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek, ekip çalışması yapmak, astroloji araştırmaları yapmak, gökyüzünü seyretmek, sosyalleşmek için ideal bir gündür.

Ayrıca bugün retro Merkür 10:06’da Yengeç burcuna geçiyor. Aslandayken biraz daha iletişim dilimizde kibir olmuş olabilir, kalpler kırılmış olabilir. Retro hareketi bitecek olan 2 Ağustos tarihine kadar artık daha fazla sezgilerimiz gündemde olacak, duygularımızdan bahsedebileceğiz. Aileye daha fazla önem vereceğimiz bu dönemde aklımıza hep eskiler gelebilir. Nostaljik takılabiliriz, eğer sanatla ilgileniyorsanız harika zamanlardır ayrıca bu dönem iletişiminizi sözlü değil de yazılı yaparsanız daha etkili olabilir.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.