19 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

19 Temmuz 2020

19 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Yengeç burcunda seyahat edecek. Eviniz sığınağınız gibidir. Evinizin konforu size bugünlerde çok cazip gelebilir. Bugün güzel bir aile kahvaltısı veya buluşması için ideal bir gündür. İster çekirdek aile, ister geniş aile olun birlikte zaman geçirmek için ideal zamanlardır. Yine de sosyal mesafeyi unutmayın annem.

07:18’de Ay-Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Duygusal zeka konusunda iyi olabileceğiniz saatlerdir. Kendinizin ve başkalarının duygularını iyi algılayabilirsiniz. Böylelikle duygusal farkındalık düzeyiniz artar ve duygularınızla daha iyi başa çıkabilirsiniz.

10:38’de Ay-Kiron karesi gerçekleşecek. Duygusal olarak yaralanmalara açık olabileceğiniz saatlerdir. Bu saatlerde alınganlık yapmamaya özen gösterin.

12:24’te Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Oldukça vizyoner olabileceğiniz saatlerdir. Bu saatlerde rutin işlerle uğraşmak istemeyebilirsiniz. Daha spontane olmak isteyeceğiniz zamanlardır. Aynı zamanda yaratıcılığınızın da yüksek olduğu saatler olacağı için, çözülecek problemleriniz varsa üzerinde düşünmek için harika saatlerdir.

15:38’de Ay-Mars karesi gerçekleşecek. Kendinizi biraz huzursuz hissedebilirsiniz. Ani ve fevri tepkilerden kaçınmanız gereken zamanlardır. Karamsarlığa çabuk kapılabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek isterken mücadele içerisine girmek sizi zorlayabilir. Bu nedenle sakin kalın huzurunuz kaçmasın.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.