19 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

19 Şubat 2019

19 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrr,

İyi ki doğdunuz Balıklar. Bizim sezgisel, duygu yüklü, fedakar, cefakar arkadaşlarımız. Bize maneviyatı hatırlayan yüce gönüllü insanlar.

09:36’da Merkür’ün Neptün’le kavuşumu olacak. Temel anlamlarıyla Merkür, zeka, iletişim şeklimiz. Neptün ise belirsizlik, ilahi sevgi, sezgisellik, merhamet ve yaratıcılık. Hal böyle olunca sezgilerimizin açılacağı ve bunu yazıya dökebileceğimiz, merhametli bir şekilde insanlarla iletişim kurabileceğiniz, bazı anlaşmalarda belirsizlikler olabileceği gibi durumlar yaşayabiliriz. Genel olarak ilham, yaratıcılık ve bunları iletme olarak değerlendirebilir. Tam bir uçuyoruz ne güzel kamikazeeee durumları. Tamam sky is the limit ama çok da uçmamak lazım.

16:50’de Ay Uranüs’le uyumlu bir açı yapacak ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Sonrasında Ay 17:46’ya kadar boşlukta kalacak. Burası malum yeni şeyler başlatmak için uygun değildi ve 17:46’da Ay artık Başak burcuna geçtikten sonra günün anlam ve önemini temsil eden Dolunay’ı 18:53’de yaşayacağız.

Şimdi gelelim Dolunay’a. Başak – Balık aksı genel olarak şifayı, hizmeti, kendini adamayı temsil eder. Bu dolunayın şifacı olma özelliği söz konusu. Yalnız gökte hiç hava elementi olmadığı için de biraz akıl tutulmaları yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki 15 günlük süreçte mantıktan ziyade, daha çok değer ve hizmet konuları gündeme gelebilir. Sevdiğinize kendinizi öyle bir adarsınız ki kendinizi unutabilirsiniz. İşte bu dolunay diyor ki bir dur! Artık işinize yaramayan, size yük olan, sizi engelleyen her türlü kişi ve olayı kesip atmanız için size bir şans. Kestin kestin kesemedin haydi yüklen devam et ben zamanı gelince müdahale ederim ama ağlamak yok! Kendimizi şifalandırmak için çok destekleyici bir süreçteyiz sadece bunu yapabilecek cesaretimiz var mı yoksa burada yine kurban olmayı mı tercih edeceğiz.

Günün son açısı ise 23:30’da gerçekleşecek olan Ay Mars uyumlu açısı. Bu da dolunayın gazıyla artık harekete geçmek için sizi fazlasıyla destekleyebilir.

Bu etkilerin burcunuz üzerindeki etkilerini öğrenmek isterseniz de haftalık burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

Sevgilerimle.

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.