19 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu

18 Şubat 2022

19 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?19 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Son kez bi odanıza göz atın, düzenlenecek bir şey varsa düzenleyin annem.
?02:19’da Ay-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde muhtemelen uykuda oluruz. Rüyanızda mağaralarda gezdiğiniz ya da mafya olduğunuzu görebilirsiniz? Böyle de enterasan bir rüya olur ya da güçlü hissettiğiniz saatler olduğu için kendinizi aşırı karizmatik hissedebilirsiniz.
?02:19 ile 06:50 arası Ay boşlukta olacak. Biliyorsunuz bu saatlerde denk gelen Ay boşluktalara bayılıyorum. Sebebi ben sürekli çalıştığım için, Ay boşlukta denk gelirse yeni bir işe başlayamıyorum. Neyse siz biliyorsunuz, güzel güzel uyuyun annem.
?06:50 Ay Terazi burcuna geçiyor. Şöyle cumartesi cumartesi bir süslenin, bakım yapın kendinize. Müze gezip, sanat çalışmalarına katılabilirsiniz. Aynı zamanda ilişkilerin de oldukça fazla gündemde olabileceği bir gündeyiz.
?15:18’de Ay-Merkür arasında uyumlu açı gerçekleşecek. Bilim hakkında, sanat hakkında konuşmak hatta araştırma yapmak isteyebilirsiniz. Bu saatlerde çenemiz düşebilir. Sosyalleşmek için harika zamanlardır.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ???? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #19Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.