19 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

19 Şubat 2020

19 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmmmmm,
07:56’da Güneş Balık burcuna geçiyor ve iyi ki doğdunuz Balıklarrrrrrrrrr,
Bizim duygusal, koşulsuz sevgiyi bize öğreten canımız arkadaşlarımız. İyi ki varsınız.
Ay tüm gün Oğlak burcunda transit edecek. Dolayısıyla yine sorumluluklarımızın gündemde olacağı bir gündeyiz.
12:56’da Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. İletişim konularından yana şanslı olduğumuz zaman dilimindeyiz ama malum Merkür retro çok da şey etmeyin tamam mı?
15:08’de Ay Venüs karesi var. Öncelikle ilişkililerle ilgili problemler yaşamamak adına çok içgüdüsel davranmamak lazım, sonralıkla da çok para harcamamak lazım.
22:49’da Ay Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Ay’ın en şanslı saatleridir. Dilek, dua, ruhsal çalışmalar için uygun saatlerdir.
23:05’de de Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde sanatsal konular için oldukça iyi olduğumuz zamanlardır. İlham perileri yanı başımızdadır. Ruhunuzu dinleyin annem.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.