19 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

18 Ocak 2022

19 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?19 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Aslan burcunda. Bu kasvetli havada güneş gözlüğü takmak ve gösteriş yapmak için harika! Ben de şu şıkır şıkır mükemmel güneş gözlüklerimi takayım.
?00:21’de Ay-Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu saatte uyuyorsanız rüyalarınızın şifalandırıcı bir etkisi olduğunu hissedebilirsiniz. Ama siz de gece uyumayan, çalışan biriyseniz astroloji çalışın. Like me!
?04:11’de Ay-Uranüs karesi gerçekleşecek. Rüyanızda değişik, sürpriz figürler ve temalar görebilirsiniz.
?10:18’de Ay-Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Sakın işe geç kalmayın, patronunuzdan azar işitebilirsiniz ve biraz egonuz zedelenebilir. Siz güzel güzel erkenden gidin. Zam konusunu hiiiç açmayın. Azıcık içiniz sıkılabilir ama geçici zamanlardır.
?18:27’de Uranüs Boğa burcundaki retrosundan sonunda çıkıyor. Teknolojik aletlerde gelişmeler, ekonomik bazda şaşırtıcı olaylar bizi bekliyor. Uzay ile alakalı gündemler söz konusu olabilir, para piyasaların sürpriz gelişmeler belki de ekonomik konularla ilgili değişimler söz konusu olabilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.???? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #19Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.