19 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

19 Ocak 2020

19 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Akrep burcunda seyahat edecek. Olayların derinine inmek için harika bir gündeyiz.
02:13’de Ay Neptün üçgeni gerçekleşecek. Bu ara zaten rüyalar çok aktif. Niyetlenin uyuyun annem.
Ay 13:17’de Plüton’la 14:18’de de Satürn’le uyumlu açısını gerçekleştirecek. Bu açı yine Satürn Plüton kavuşumunu tetikleyecek ancak bu sefer olumlu şekilde. Yani hayatımızda bırakmamız gereken ama bırakamadığımız şeyler konusunda çok da acı çekmeden vedalaşmak için gökyüzünün bize kıyak geçtiği bir gündeyiz. Bugün otorite figürlerinden maddi manevi destek alabilirsiniz. Bu kişi illa babanız ya da patronunuz olmak zorunda değildir. Bir konuda bilgisine güvendiğiniz kişiden de destek almak konusunda destekleniyoruz.
Bugünün başka da bir olay yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.