19 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

18 Nisan 2022

19 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?19 Nisan Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay Akrep burcunda güne başlıyoruz.
?02:54’de Ay Plüton sextile açısı gerçekleşecek. Kendimizi güçlü hissedeceğimiz saatlerdir ancak o saatte ne gücü allasen. Anca rüyanızda halter kaldırırsınız.
?02:54’den 05:16’ya kadar Ay boşlukta olacak. Yine bu saatlerde bir şey başlatmayın diyeceğim. Siz konuya hakimsiniz zaten.
?05:16’da Ay Yay burcunda transitine başlayacak. Gayet eğlenceli, hoşgörülü, keşif duygularımızın tavan yaptığı bir gündeyiz.
?10:29’da Ay Mars karesi gerçekleşecek. Azıcık sinirlenebiliriz, gerginleşebiliriz ancak geçici bir etkidir çok da takılmayın annem. Bu enerjiyi duygularınızı harekete geçirerek kullanabilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #19Nisan #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.