19 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

19 Nisan 2020

19 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmm,
Ay tüm gün Balık burcunda transit edecek. Sezgilerimizin ve duygularımızın yine gündemde olduğu bugünde dağılmayın annem. Mesela ben demin dağılmışım gitmişim bir sonraki günü yazmışım uyaran arkadaşa çok teşekkür ederim, o kadar hızlı sildim ki kim olduğunu bile görmedim.
Neyse gelelim konumuza 06:55’de Merkür Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da zihnimizin oldukça hızlı hareket edebileceğini, iletişim konularımızın oldukça aktif olabileceğini, eril figürlerle anlaşmanın daha kolay olabileceğini aynı zamanda cesaret gerektiren işlerde anlaşmalar yapabileceğimizi göstermektedir.
13:31’de Ay Neptün kavuşumu gerçekleşecek. İlham perileriniz yanınızda, bu saatleri boşa harcamayın. Uç noktada duygusal olarak büyük boşluk yaşayabilirsiniz hemen koşun ruhunuza iyi gelen şeyler yapın.
17:45 itibariyle Güneş artık Boğa burcuna geçecek ve iyi ki doğdunuz Boğa burcu arkadaşlarımız. Siz olmasaydınız biz bu hayattan nasıl keyif alacağımızı bilemeyecektik. Hayatımızı güzelleştiriyorsunuz. Tabi Güneş Boğa burcundayken biz de hayattan daha fazla keyif alabileceğiz ve maddi konularda daha yaratıcı yollar bulabileceğiz.
23:50’de Ay Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendimizi gayet güçlü ve karizmatik hissedebiliriz. Birilerini etkiniz altına almak istiyorsanız bu saatleri kullanabilirsiniz.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.