19 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

18 Mayıs 2022

19 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?19 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Öncelikle 19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.
?Ay tüm gün Oğlak burcunda transit edecek. Dolayısıyla sorumluluklarımızın oldukça bilincinde, hayatı ciddiye aldığımız bir gündeyiz.
?15:09’da Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Dolayısıyla bu saatlerde yaralanmalara açık olabiliriz. Baş ağrılarına dikkat!
?15:10’da Güneş Plüton üçgeni gerçekleşecek. Tam bir “Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur” açısıdır. Kendimizi çok güçlü ve karizmatik hissederiz ancak dikkat etmemiz gereken de kontrolsüz güç, güç değildir bunu da unutmamak gerekmektedir.
?16:16’da Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Hayatımızda hiç denemediğimiz konularda ilkler yaşarsak daha verimli olabiliriz, sürprizlere açık olduğumuz saatlerdir.
?23:01’de Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Bu saatler kendimizi biraz değersiz hissedebiliriz, ilişkilerimizi sorgulayabiliriz ancak çok da önemli bir etki değildir. Çok takılmayın annem.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #19Mayıs

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.