19 Mart Günlük Astroloji Yorumu

19 Mart 2019

19 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlaaaar,

Ay bugün hiç bir şey yok ayol.

04:41’de Ay Başak burcuna geçiyor. Viledalar hazır mı kızlar? Şaka bir yana Ay Başak burcundayken hayatınıza çeki düzen verebilirsiniz. Bakın Merkür retrosunu çok da abartmamak ve bunu işimize gelecek şekilde kullanmamız lazım. Bunu da hayatımızın muhasebesini yaparak kullanabiliriz. İşe yaramayan her şeyi atın. Gereksizleri atın ki yenileri gelsin. Bu Merkür retrosu geçmişte sizi üzen insanları bırakmanız için size fırsat olsun. Yalnız bu Başaklığın gazına gelip de her şeyi mükemmel haline getirmek için kendinizden geçmeyin. Bir de karşınızdakini fazla eleştirmeyin.

05:39’da gerçekleşecek olan Ay Uranüs üçgeniyle beraber gayet hızlı, yeni, fırsatlarla dolu bir güne başlayabilirsiniz.

Öptüm şekerler.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.