19 Mart Günlük Astroloji Yorumu

18 Mart 2023

19 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?19 Mart Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Kova burcunda başlıyoruz, dolayısıyla yine sosyalliğimiz ön planda olduğu bir gündeyiz.
?06:23’de Merkür Plüton sextili gerçekleşecek. Zihnen kafanızda bitirmek istediğiniz konuları bu saate kadar bitirebilirsiniz.
?07:24’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. 3 Nisan tarihine kadar da burada transitine devam edecek. Bu süreçte zihnimiz biraz hızlı çalışabilir, aklımıza sürekli fikirler gelebilir, iletişim konusunda aceleci olmak hata yapmamıza sebebiyet verebilir, sözle kalp kırabiliriz ve pot kırmaya en açık olduğumuz zamanlardır.
?13:33’de Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde enerjimiz artar, koşarız.
?13:33’den 18:11’e kadar Ay Boşlukta olacak. Bu saatlerde önemli bir iş başlatmak yerine elinizde olan işleri tamamlamak daha iyi olabilir.
?18:11 itibariyle Ay Balık enerjisine giriyoruz. Amannnn bu saatten sonra bir koy vermişlik bir boş vermişlik.
?20:27’de Ay Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Burada ayyy yarın Pazartesiii diye yüreğinize bir öküz oturabilir ama olsun yani senelerdir yaşıyoruz biz bunu.
Neyse ki 23:54’de Ay Venüs sextili gerçekleşecek. Sevgilisi olanlar uyudun mu diye mesajlaşırken, bekarlar da yarın ne giysek diye düşünmeye başlayabilirler.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #19Mart #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.