19 Mart Günlük Astroloji Yorumu

18 Mart 2022

19 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?19 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Dolayısıyla Dolunay’ın da etkisi azalacağı için bugün ilişkiler oldukça fazla gündemde olabilir. Stratejik davranmamız gereken bir gündeyiz.
?07:28’de Ay Mars üçgeniyle güne başlıyoruz ve kendimizi oldukça enerjik hissedebiliriz. Hafta sonu arkadaşlarımızla program yapıp kahvaltıya gitmek için harika zamanlardır. Spor yapmak, toplu aktiviteler için oldukça hoş bir zaman dilimidir.
?10:45’de Ay Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Aman da ne tatliş sosyalleşiyorum diyip koşmaya başlamayın çünkü yaralanmalara açık olduğumuz zaman dilimidir. Trafikte dikkatli olunması gereken zamanlardır.
?11:52’de Ay Venüs üçgen açısı var ancak aslında bu 14:16’da gerçekleşecek olan Venüs Uranüs karesini tetikleyeceği için aslında bu zaman aralığı özellikle ilişkilerle ilgili çok dikkatli olması gereken zamanlardır. Çatadanak aşık olabileceğiniz gibi çatadanak ayrılıklar da yaşayabilirsiniz. Paranıza sahip çıkıp bir anda ekstra hiç aklınızda olmayan bir şeye çok fazla para harcayabilirsiniz. Bir de kitlesel konular, bir anda harekete geçme, kaotik süreçlere işaret eder. Önümüzdeki süreç malumunuz çok dillendirmek istemesem de deprem konusunda gergin süreçler yaşayabiliriz. Para piyasalarındaki ani yükseliş ve düşüşler de bu dönemin gündem konusu.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #19Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.