19 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

18 Mart 2020

19 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
01:56’da Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da aslında biraz daha kendimizi dengede hissedebileceğimizi göstermektedir.
03:47’de Ay Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatler biraz ruhumuzun sıkıldığı saatler olabilir. İyi uyumak adına papatya çaylarınızı için uyuyun annem.
03:47’den 04:15’de arasında Ay boşlukta olacak. Bu saatte ne başlatacaksınız. Anca yeni film başlar uyursunuz. Başlatmayın bişiy yatın uyuyun, kendi bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutun annem.
04:15’de Ay Kova burcuna geçecek. Daha çok kolektif konular gündemimizde olacak. Cır cır konuşmak isteyeceğiz. Bulunduğumuz duruma isyan etme enerjimiz söz konusu olabilir ama Kova toplum bilincini de temsil ettiği için sabır.
13:03’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde ani beklenmedik tatsız olaylar gündeme gelebilir. Çok agresif olmamız gereken zamanlardır. Önemli konuşmaları bu saatlere getirmemeye özen gösterin.
14:01’de Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler şifa çalışmaları için gayet desteklendiğimiz saatlerdir. Lütfen dua edin.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.