19 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

18 Kasım 2021

19 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?19 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Boğa burcunda başlayacağız. Dünyevi hazların ve maddi konuların gündemde olacağı bir güne işaret ediyor. Bol bol para konuşabilirsiniz. Fakat bugün tutulma günü olduğu için biraz haleti ruhiyeniz oynaklıklar gösterebilir.
?05:22’de Ay-Jüpiter karesi gerçekleşecek. Rüyanızda duygusal karmaşası yüksek rüyalar görebilirsiniz. Bu etki geçicidir takmayın.
?06:57’de Ay-Plüton üçgeni gerçekleşecek. İleriye dönük düşünmek için ideal zamanlardır. Oluşturduğunuz gelecek öngörüsünde size keyif verecek olanlar nelerdir? Kendi kendinizin psikoloğu olun ve bu tarz soruları irdeleyin. Daha somut planlar yapın. Böylece misyonunuzun farkına varacak, daha hevesli ve kararlı ilerleyeceksinizdir.
?09:07’de Venüs-Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Etkisi ortalama 7 gün sürer. Para piyasalarının gündemde olduğu, ani iniş çıkış hareketlerinin olduğu zaman dilimleri. Ani başlayan ve biten ilişkiler söz konusu olabilir. İlişkilerde sürprizlere oldukça açık zamanlardayız. Denemediğimiz şeyleri deneyebiliriz.
?11:57’de Boğa burcunda tutulma gerçekleşiyor. Bir önceki postum olan Ruhumdan akanlarda tutulmanın enerjisini okuyabilirsiniz. Bu yazıdan sonraki postumda da meslektaşlarımla yapmış olduğum öngörüleri okuyabilirsiniz. Onu evvelden yayınlamıştık çünkü tutulmaların etkisi önceden de başlar.
?11:57 ile 17:32 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
?17:32’de Ay İkizler burcuna geçiş yapacak. Zihnimizin aktif olduğu bir gün bizleri bekliyor. Haber akışının hızlı olacağı bir zaman dilimine geçiş yapıyoruz, hazır olun.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #19Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.