19 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

18 Kasım 2023

19 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

🍀19 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Kova burcunda başlıyoruz. Normalde sosyalleşme güfnü derim ama bu havada ne sosyalleşmesi ancak battaniye, kahve, film günündeyiz.
💫04:49’da Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde abartıya açık oluruz diyeceğim ama ancak rüyalar aleminde uçuyor oluruz.
💫11:12’de Ay Venüs üçgeni gerçekleşecek. Bu saatler keyfimizin yerinde olduğu saatlerdir. Tatlı sohbetlerden keyif alabiliriz, ilişkilerden desteklendiğimiz saatlerdir.
💫13:38’de Ay Merkür uyumlu açısı, iletişim konularında oldukça desteklendiğimiz saatlerdir. Kendimizi daha iyi ifade edebileceğimiz bu saatleri değerlendirin annem.
💫17:51’de Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Şifalanacağımız saatlerdir. Kendinize ve başkalarına fayda sağlayarak bu saatleri oldukça etkin kullanabilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋
#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #19Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.