19 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

19 Kasım 2022

19 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?19 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz, gündem karışık sağ baştan başlıyorum, Allah’ını seven defansa gelsin.
?00:11’de Ay Neptün karşıtlığı var, 00:35’de Ay Mars karesi var, bunun detay aşağıda Mars Neptün karesinde. Bu saatler tetikleneceği saatler.
?00:37’de Güneş Plüton sextili var. Güneş kimliğimizi, odağımızı, vicdanımızı temsil ederken, Plüton ise gücü, manipülasyonu, mafyatik olayları temsil eder. Şimdi bu açıyı yapmak istediğimiz ama aradığımız gücü bulamadığımız konular için kullanabiliriz. Birazdan Mars Neptün karesi biraz enerjimizi düşürebilir ama odaklandığımız konularda başarılı olabiliriz.
?07:25’de Ay Plüton üçgeni, 08:00’de Ay Güneş sextili olacak. Bu durum Güneş Plüton sextilini tetikleyecek.
?11:46’da Ay Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Biraz aşırılıklara kaçabiliriz.
?11:46’dan 13:57’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatler arasında yeni bir şeyler başlatmak yerine, elinizde olan işleri tamamlamak daha iyi olabilir.
?13:57’de Ay Terazi burcunda transitine başlayacak. Süslü şirinler gibi gezeceğimiz bir gündeyiz. İlişkiler gündemimizde olacak, bol bol sosyalleşeceğiz, siyasetle ilgili konular gündeme gelebilir.
?18:43’de Mars Neptün karesi gerçekleşecek. Bunun etkisi de 9-10 gün sürer. Mars mücadele, savaş ve harekete geçiren gezegendir, Neptün ise varsayımları, hayalleri, bilinmeyen şeyleri, denizleri, depremleri temsil eder. Özellikle bu dönemde trafik kazaları, seller ve depremler konusunda dikkatli olmakta fayda var. Ayrıca ne için mücadele ettiğimizin farkına varmamız gereken zamanlardır, Don Quixote gibi yel değirmenleriyle savaşmayın annem. Bir şeyleri varsayarak eylemden vazgeçmek hayal kırıklıkları yaratabilirken, bu enerjiyi aslında hayallerinizi gerçekleştirmek için eyleme geçerek kullanabilirsiniz. Yani varsaymayın, harekete geçin. Böyle enerjinizi nereye harcayacağınızı bilemeyebilir, enerjinizi düşük hissedebilirsiniz, geçici bir etkidir, çok kaptırmayın kendinizi.
Devamı yorumlarda??

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.