19 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

19 Haziran 2019

19 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar arkadaşlar,

Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Valla bugün çok hoş değil ben size baştan söyleyeyim sonra bana ah ben duymadım vay ben görmedim demeyin.

06:53’de Ay Satürn kavuşumuyla başlayacağız günümüze hemen arkasından 06:58’de gerçekleşecek olan Ay Neptün uyumlu açısı aslında sabah saatlerinde hem manevi konulardan yana bizi destekleyecek hem de sorumluluklarımızı gerçekleştirebileceğiz.

13:21’de Ay Mars’la karşıt açı yapacak. Gergin zamanlar. Öfkenize, sinirinize hakim olun. Sakarlıklara, sakatlıklara da dikkat edin.

13:55’de Merkür Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Şimdi bu biraz sıkıntılı bir durum. Neden? İletişimi temsil eden Merkür’le gücü ve manipülasyonu temsil eden Plüton çekmiş kılıçlarını gelmişler karşı karşıya. Bize diyor ki annem sen bir şöyle 5 gün kadar bir sözlerine dikkat et. Karşı taraf patlamaya hazır volkan. Sakın da gidip patronla filan konuşayım deme anlaşamazsınız. Sözle tacize dikkat. Bir de tam bir gözünün üstünde kaşın var açısıdır. Size sözlenenlere kulaklarınızı tıkayın, gaza gelmeyin, bir de siz ağzınızdan çıkanlara dikkat edin. Zihin karışabilir. En önemlisi de stalk yaparken dikkat. Valla gider eski sevgililerinizin fotoğrafını beğenirsiniz ben karışmam baştan anlaşalım.

Ay 14:16’da Plüton’la kavuşacak, 14:18’de Merkür’le karşıt açı yapacak hele şu 2 dakikada kapayın kendinizi. Şaka şaka o kadar da abartmayın da dikkat edin yani.

14:18’den itibaren ay boşluğa girecek ve ertesi sabah 05:00’e kadar da boşlukta olacağı için bu süreçte yeni şeyler başlatmak yerine elinizdeki işleri toparlamanızı tavsiye ederim.

Ya tamam etkiler böyle diye dünyayı 1 günlüğüne durduramıyoruz maalesef ki bence iyi ki durmuyor o ayrı, neyse diyeceğim o ki bugün gökyüzü gergin, bu etkilerin sizi ele geçirmesine izin vermeyin, baktınız olmuyor yastığı ağzınıza kapatıp plütoooooooon diye bağırın stresini atın.

Haydi öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.