19 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

18 Haziran 2022

19 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?19 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Kova burcunda ve boşlukta başlıyoruz.
?00:31’de Venüs Satürn karesi gerçekleşecek. Venüs ilişkileri, hazlarımızı, arzularımızı ve parayı temsil eder. Satürn ise sorumluluk, disiplin, sınırlandırma ve kısıtlama gezegenidir. İkisinin ortak yönettiği burç Terazi olduğu için bu etkileşim aynı zamanda diploması ve stratejiyi de temsil eder. Kare açılar anlamı itibariyle olayları temsil eder. Dolayısıyla bu süreçte ilişkilerde bazı olumsuzluklar yaşanabilir, siyasi problemler çıkabilir, para piyasalarıyla ilgili sıkıntılar yaşanabilir. Kare açı aynı zamanda bizi zorlasa bile irade gösterirsek başarıyı da temsil etmektedir. Biz bireysel bazda neler yapabiliriz diyecek olursak uzun vadeli konular için strateji geliştirebiliriz. Önümüzdeki birkaç gün yatırım yapmak için çok da uygun değil, paramızın pulumuzun kıymetini bilmemiz gereken zamanlardayız.
?02:01’de Ay Balık burcunda transitine başlayacak. Bazı şeyleri bilmeden hissedebilir, sezebiliriz.
Sezgilerimizle hareket etme ihtiyacında olabiliriz. Dağılmaya, boş vermişliğe açık olduğumuz zamanlardayız, dünyevi konularla ilgilenmek yerine maneviyata ve sanata daha fazla ilgi gösterebiliriz.
?07:06’da Venüs Neptün sextile açısı gerçekleşecek. Neptün varsayımları, hayalleri temsil eder. Neptün öyle bir gezegendir ki başınıza bir şey gelir, siz önünüzü göremediğinizi düşünürsünüz ama aylar ya da yıllar sonra ay iyi ki böyle olmuş dersiniz. Venüs Satürn’den zorlayıcı bir destek alıp bizim değerlerimizi, ilişkilerimizi zorlasa da Neptün’ün desteğiyle aslında manevi anlamda korunduğumuz bir zamandayız. Yani her şer de bir hayır vardır döneminden geçiyoruz. İçiniz çok sıkılabilir, bunalabilir, hiç bitmeyecekmiş gibi zannedersiniz ancak sonrasında aslında gerçek hayallerinize ulaşmak için bu zorlu yolcuğu da aşmak zorunda olduğunuzu anlarsanız. O yüzden enseyi karartmıyoruz annem.
Bizim kendimize sormamız gereken şey, evet zorlayıcı bir dönemden geçiyor olabilirim ama bundan ne öğrenmem gerekiyor. Geçen gün bir yazı okudum ve kafamda yine şimşekler çaktı. Hep beraber ekonomik krizden yakınıyoruz ve en temel de yaptığımız şey hemen kemerleri sıkmak oluyor. Nasıl kendimi koruyabilirim oluyor. Lakin bu zor zamanlar da nasıl para kazanabilirim diye sorsak bugüne kadar geliştirdiğimiz tecrübeler ve yetenekler bize ışık tutabilir. Gökyüzünde her zaman zorlayıcı etkiler vardır. Hiçbir zaman gökyüzü ya da bu dünya muhteşem olmayacak. Muhteşem olan şey bizim bireysel yolculuğumuz. Her birimiz kendi özümüzü hatırlamaya çalışıyoruz ve her birimizin özü de aslında muhteşem bir kaynaktan geliyor. Dönem neden başıma geldi diye yakınmak yerine, bunu nasıl çözebilirim diye sorma vaktidir.
?11:00’de Ay Merkür karesi gerçekleşecek. Bu saatler iletişimle ilgili zorlanabileceğimiz, kendimizi ifade ederken sıkıntı yaşayabileceğimiz ya da başkalarını yanlış anlayabileceğimiz zamanlardır. Dikkat edin annem.
Bugün biraz ruhumdan aktı, uzun oldu kusura bakmayın.?
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.