19 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

18 Haziran 2020

19 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün İkizler burcunda hareket edecek. Daldan dala atlayabileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Uzun süre bir konuya odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Yazılı ve sözlü iletişim yoğunluğunuzda artabilir. Eğlenceli bir gün sizleri bekliyor.

01:33’de Ay-Satürn üçgeni gerçekleşecek. Zihnimizin aktif olduğu saatlerdir. Bu saatte uyuyamamışsanız yarın yapacaklarınızı zihninizde de organize edebilirsiniz.

02:08’de Mars-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık 8 gün sürecektir. Hayatınızda bir şeylerin yeniden yapılandığını hissettiğimiz bu dönemlerde hislerimize güvenmeliyiz. Uzun bir sürecin sadece bir kısmını yaşıyoruz, neler nasıl olacak sorusu hep aklımızda ama bunun tamamını görmüyoruz ama emin olun hisleriniz sizi yönlendiriyor. Biraz akışına bırakmaya çalışın. Kendinizi telkin edin. Şunu unutmayın annem hepimiz bu değişimin içerisinden geçiyoruz.

07:58’de Merkür geri hareketine başlayacak. 13 Temmuz 11:26’ya kadar geri hareket edecektir. Merkür’ün geri hareketinde, yanlış sözlere yanlış yazılara ve yanlış kişilere iletilen mail ve mesajlara aman dikkat edin. Bol bol geçmişi hatırlayabilirsiniz. Eski dostlarla iletişim size iyi gelecektir.

11:39’da Ay-Venüs kavuşumu gerçekleşecek. Eskisi gibi maskesiz gezmeyi, arkadaşlarınızla sohbet etmeyi, kahve içmeyi çok özlediğimiz bir zaman dilimi olabilir. Maalesef bunları biraz kısıtlı yapabileceğiz. Arkadaşlarımızla açık havada sosyal mesafeyi koruyarak bunları yapabiliriz Veya güzel bir müzik dinleyerek eski günleri düşünebiliriz tatlişlerim. Her zorluğun bir sonu var.

17:48’de Ay-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Dertleşmenin bize iyi geleceği saatlerdir.  İyi bir dinleyici olmaya çalışın, dert dinlemek sizin de farkına varmadığınız yaralarınıza iyi gelecektir. Bazen içinde bulunduğumuz duruma dış gözle bakamayız ama başkasının yaşadıklarını incelerken kendimizden de çok şey buluruz ve kendimizi farkında olmadan bile şifalandırırız.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.