19 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

19 Eylül 2019

19 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmmm,

05:19’da Ay Mars’la uyumlu açısını 06:01’de de Ay Plüton’la uyumlu açısını gerçekleştirecek. Aslında bu 18:53’de gerçekleşecek olan Mars Plüton üçgenini tetikleyecek. Yani her ne kadar Ay Boğa burcunda olursa olsun güne fişek gibi başlayabiliriz.

11:46’da Satürn artık direkt hareketine başlıyor. Ben halayı başlattım peşimden gelin. (Bununla ilgili detaylı bir video çektim hikayeme koyacağım, hala izlemeyenleriniz varsa izleyin kaçırmayın)

16:56’da Ay Güneş üçgeni gerçekleşecek. Mantıklı kararlar alabilirsiniz. Karşı cinsten destek alabilirsiniz. Fakat sonrasında ay boşluğa girecek ve 23:57’ye kadar boşlukta olacağı için bugün işlerinizi 16:56’dan evvel yapmakta fayda var.

18:53’de gerçekleşecek olan Mars Plüton üçgeni aradığımız azmi bulabileceğimiz, insanları karizmamızla etkileyebileceğimiz 10 günlük bir sürece işaret etmekte. Videoda bunu da anlattım. İzleyin annem.

23:57’de Ay artık İkizler burcunda ve gıybet zamanı. Bunu yarın daha detaylı anlatırım. Bu saatten sonra napacaksınız Ay İkizleri yatın uyuyun annem. Valla bak o telefonda muhabbetler uzar, sabah erken kalkamazsanız sorumlusu ben değilim.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

 

 

 

 

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.