19 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

19 Eylül 2023

19 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

🍀19 Eylül Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Sezgilerimizin oldukça güçlü olduğu bir gündeyiz.
Çok güzel bir haberi var. Merkür retrosu bitti. Durağanı bitti. Çok şükür, asın bayrakları.
💫00:52’de Ay Merkür uyumlu açısı var. Kafa zehir zehir.
💫13:15’de Ay Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde abartmaya açık olabiliriz. Özellikle de sezgiler ve gerçekler arasında kalabiliriz.
💫14:17’de Güneş Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Bu önünü görememek, sis içinde kalmak, tasarılarının gerçek olmaması, yönetici figürler tarafından hayal kırıklığına uğramakla da bağlantılı. Bu enerjiyi hayat gücünüzü geniş tutmak için kullanabilirsiniz. Madem hiçbir şey net değil o zaman yaratıcılığımızı çıkaralım. Bu dönem duyduğunuz şeyler gerçek olmayabilir.
💫15:19’da Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde hayattan keyif almakta zorlanabiliriz, sevgiliye trip atmak için hiç uygun saatler değildir. Olunca ben size söyleyeceğim.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #19Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.