19 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

19 Ekim 2021

19 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

19 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

19 Ekim Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,?

  • ?Ay tüm gün Koç burcunda yer alacak. Kendimizi enerjik hissedeceğimiz, motivasyonumuzun yüksek olacağı bir gündeyiz. Öncü olabileceğimiz bir gün olduğu için kendimizi birileriyle yarış içinde bulabiliriz. Tüm bu güzel enerjimizi olumlu yönde kullanalım annem.
  • ?02:14’te Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Dolayısıyla sorumluluklarımızın bilincinde, kendi öz disiplinimize sahip olduğumuz saatlere işaret eder. Ertesi gün yapacağınız işleri düşünün yatın uyuyun.
  • ?05:36’da Mars-Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık 7 gün sürecektir. Enerjimizin artacağı bir sürece işaret eder. Başarı için oldukça destekleyici bir görünümdür. Ahlaklı ve etik bir mücadele sergileyebilmek bu dönemde oldukça önemli. Öfkeyle mücadele etmediğiniz sürece, azmin zaferi için destekleyici zamanlardır. Enerjimiz çok yoğun ve aktif. Yerimizde duramadığımız bir gün olabilir. Enerjimizi nereye harcayacağımızı bilemeyebiliriz. İşte bu yüzden gidin spor yapın annem. Jüpiter abartı demek olduğu için bizim öfkemizi, sinirimizi de hatta agresyonumuzu da büyütür. Ondan kimseyle tartışmadan usul usul spor salonlarına doluşun ? Mücadele isteğimiz çok fazla ama bunu abartabiliriz özellikle ikili ilişkiler için mücadele edeyim derken sınırı aşabiliriz. Toplumsal bazda ise çok şiddetli hava olaylar, uçak yangınları, uçak düşmeleri, siyasi kişilerin zarar görmesi, hırsızlık olaylarının büyümesi gibi konular önümüze düşebilir. Dikkatli olun annem.

Geceden Sonra

  • ?08:02’de Ay-Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Dua, ibadet, meditasyon, ruhsal çalışmalar, dert dinleme, dert anlatma konusunda oldukça destekleyicidir. Mümkünse birilerine veya bir sokak hayvanına yardım edin. Önemli saatlere işaret eder.
  • ?08:29’da Jüpiter durağan hareketten çıkarak düz harekete geçecek. Retro süreçleri artık sonlanıyor. İçsel muhasebelerimizi verdiğimiz bu süreçten sonra artık ilerlemek için fırsatların artacağı bir sürece geçiş yapıyoruz. İki kez üzerinden geçtiğiniz konuların artık meyvelerini toplamaya başlayabiliriz.
  • ?08:25’te Ay-Merkür karşıtlığı, 13:39’da Ay-Venüs üçgeni gerçekleşecek. Bu açılar Merkür-Venüs uyumlu açısını tetikleyecektir. Hoşunuza gidecek aktiviteler yapmanızı tavsiye ederim. Ay’ın Koç burcunda oluşu nedeniyle dans etme imkanınız varsa dans etmenizi tavsiye ederim.
  • ?18:17’de Merkür Retro sona eriyor. As as as bayrakları. Artık iletişim sıkıntılarının yavaş yavaş sona erdiğini deneyimleyebilirsiniz. Hepimize geçmiş olsun bir Merkür Retroyu daha atlattık.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.