19 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

18 Ekim 2022

19 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

🍀19 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Yine kendimizi ortaya çıkarmak isteyeceğimiz bir gün. Biraz atara atar gidere gider de yapabiliriz.

💫05:20’de Venüs Mars üçgen açısı gerçekleşecek. Gönül ister havada aşk kokusu var demek ama o Venüs yanmaya çok yakın, meali sevgilinizle mesajlaşırken babanıza yakalanma ihtimaliniz yüksek. Bir diğer anlamı ise ilişkilerde karşınızdaki kurduğunuz iletişimde size değer verdiği halde verdiği değeri kendinize konduramayabilirsiniz. Yani aşk böcükleri biraz dikkatli olmakta fayda var. Dediğim gibi Venüs yanıklığa giderken yananı görür Allah, görür inşallah.

💫08:15’de Ay Merkür uyumlu açısı zihnimizin oldukça aktif olduğu saatlerdir. Sabah sabah kalkıp birileri arayabilirsiniz ama unutmamak lazım ki adab-ı muaşeret kanunları gereği saat 10:00’dan evvel kimse aranmaz. Buradan bankalara sesleniyorum. Neyse kamu spotunu da girdim şimdi diğer konular.

💫11:05’de Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek. Heh işte bu saatler arayın milleti anlatın derdinizi şimdi siz değil onlar düşünsün.

💫16:13’de Güneş Plüton karesi gerçekleşecek. Meali kontrolsüz güç güç değildir. Ona buna sarmayın, manipüle olmayın, patronlar ay tatlım ayın elemanısın ama zam Nisan’da derse yemeyin.

💫19:17’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz saçlarımızı diken diken hissedebiliriz, onun yerine yaratıcılığını kullanın annem.

💫20:59’da Ay Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde de böyle bir göğsümüze öküz oturmuş gibi hissedebiliriz, çok takılmayın, geçici bir etkidir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #19Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.