19 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

18 Aralık 2019

19 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
07:56’da Ay Güneş karesi ile güne başlayacağız ve azıcık gergin uyanmamıza sebebiyet verebilir.
Lakin 11:06’da gerçekleşecek olan Ay Venüs uyumlu açısı ilişkiler bakımından gayet keyifli saatlere işaret etmektedir. Yani sabahın nane mollalığı çok da kalıcı olmayacak.
11:06’dan 13:04’e kadar Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla bu saatlere önemli işlerinizi getirmeyin. Onun yerine daha çok eskileri toparlayın, hobilerinize vakit ayırın şekerlerim.
13:04 itibariyle Ay artık Terazi burcuna geçecek ve kendimizi daha güzel, süslü şirin gibi hissedebileceğiniz. İlişkilerimiz gündemde olabilir.
Arada 12:59’da Mars Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Şimdi normal şartlarda koşun gidin kalıcı işler başlatın derim ama önümüz tutulma. Dolayısıyla burayı aslında tutulmadan sonra başlatacağınız işler için strateji geliştirmek için kullanabilirsiniz. Bununla ilgili bir video çektim aşağıdan izleyebilirsiniz ⇓⇓⇓⇓⇓
15:31’de Ay Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Burası biraz sağlık konularını gündeme getirebilir bol bol dert dinleyeceğiniz saatlerdir.
17:55’de Ay Uranüs’le 150’lik 19:33’de de Ay Jüpiter’le karesini gerçekleştirecek. Ani beklenmedik gelişmeler, olayların gereksiz yere abartılması konuları gündeme gelebilir. Çok fazla cengaverlik yapılmaması gereken saatlerdir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.