19 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

18 Aralık 2022

19 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

🍀19 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz.

💫01:02’de Ay Güneş sextile açısı gerçekleşecek. Genel olarak dengede olduğumuz saatlerdir.

💫01:35’de Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Bu saatte uykumuzdan sinirli bir şekilde uyanabiliriz. Bu saatte çamaşır yıkamak isteyen komşularınız olabilir sinirinizi bozmasın.

💫01:35’de Ay boşluğa girecek, bu saatlerde önemli bir şeyler başlatmazsınız herhalde diye düşünüyorum. Yatın uyuyun annem.

💫06:30’da Ay Akrep burcuna geçecek. Olaylara daha şüpheci yaklaşabiliriz, bir şeylere güvenmekte zorluklar yaşayabiliriz, kriz çıkarmaya eğilimimiz artabilir, güçlü yönü ise duyguları paylaşmak olduğu için şüphelendiğiniz konularda kendi içinizi yemek yerine, bu durumu konuşarak halledebilirsiniz.

💫19:23’de Venüs Kiron karesi gerçekleşecek. Etkisi 5 gün sürer. Para piyasaları gündemimizde olabilir. Bazı düşüşler yaşanabilir. Eğer çok sağlam olmayan bir ilişkimiz varsa bitebilir. Bazı ortaklıkların sonu gelebilir. Kadın figürleriyle ilgili üzücü haberler gündemimize gelebilir. Bu saatlerde kendimizi değersiz ya da çirkin hissedebiliriz. Bu enerjiye kendinizi çok kaptırmamamızı tavsiye ederim.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #19Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.