19 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

18 Aralık 2021

19 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

19 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay İkizler burcunda başlayacak yine bol bol sohbet muhabbet.
?05:35’te Merkür-Kiron Karesi gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün sürebilir. Dilimizle sözümüzle insanları yaralayabiliriz. Zihnimiz kesik kesik çalışabilir. Malum en acısı dil yarası, dolayısıyla bugünlerde ağzımızdan çıkanlara dikkat etmekte fayda var.
?07:35’te Ay-Güneş Karşıtlığı gerçekleşecek. Güzelim pazar gününe gergin başlayabiliriz. Neyse yatın ve uyumaya devam edin. Pazar pazar gerilmenin hiç anlamı yok.
?09:02’de Ay-Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Ay böyle bir cırcır böceği gibi konuşma halimiz olabilir. Sabah üstümüzde olan o gerginliği konuşarak atabilirsiniz ve bu size iyi gelebilir annem. Konuşun ama abartmayın.
?09:02 ile 12:41 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
?12:41’de Ay Yengeç burcuna geçecek. Daha hassas olduğumuz zaman dilimleridir. Empatimizin oldukça yüksek olacağı ve anaç olacağımız zamanlar. Aileyle vakit geçirmek için harika zamanlardır.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #19Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.