19 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

19 Ağustos 2023

19 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

🍀19 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz.

💫00:51’de Ay Uranüs üçgeni vardı ama ben yazıyı yetiştiremedim neyse.

💫03:57’de Ay Mars kavuşumu gerçekleşecek. Enerjiniz tavan yapar valla o saatte o enerjiyi naparsınız ben karışmam.

💫09:00’da Ay Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde yataktan kalkmakta zorlanabilirsiniz. İşiniz yoksa yatın uyuyun annem.

💫11:50’de Ay Plüton üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi oldukça güçlü hissedebiliriz. Karizmanızı kullanın annem.

💫11:50’den 14:53’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde önemli bir şeyler başlatmak yerine hobilerinizle ilgilenmek daha iyi olabilir.

💫14:53’den sonra Ay Terazi burcuna geçecek. İlişkiler, sosyalleşme konuları daha fazla gündemimizde olabilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #19Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.