19 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

19 Ocak 2019

19 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar,

Günün tüm temel açıları sabaha karşı gerçekleşeceği için ve bunu da Ay yapacağı için gün genelinde çok etkilerini yaşamayabiliriz. Sadece biraz gergin bir gece geçirme riskimiz var, ancak yine de şifalandırıcı bir gece. Sabit yıldızlardan şansı temsil eden Betelgeuse ile Ay kavuşumu 05:05’de gerçekleşecek.  Dolayısıyla eğer uyanıksanız o zaman dilimini değerlendirebilirsiniz. Hoş ben her zaman “önemli olan niyet” düşüncesine inandığım için siz ne zaman isterseniz dileyin ben karışmam 🙂

Şimdi gelelim önemli konuya.

04:30’da Güneş – Uranüs karesi gerçekleşecek. Etkisi de 25 Ocak tarihinde kadar devam edecek. Şimdi kısaca Güneş, yaratıcılık, bilinç, ego, otorite figürleri, devlet büyükleri, sağlık bakımından da kalbi temsil eder. Uranüs ise ani beklenmedik gelişmeleri, elektriği, teknolojiyi, uzayı, uçağı, kazayı, depremleri ve patlayıcıları temsil eder. Dolayısıyla bu süreçte eğer kalple ilgili bir sıkıntınız varsa bunu boşlamayın, genel olarak biraz daha temkinli olmaya özen gösterin. Mesela elinizde telefonla oynarken yürümeyin. Saatlerce elektriksiz kalabilirsiniz elektronik aletlerinizi şarj edin.

Negatif yüklemek istemiyorum ama birazcık temkinli olunması gereken zamanlar bir de iki tutulma arasındayız sınırları fazla zorlamamak da fayda var.

Sevgilerimle,

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.