18 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

18 Temmuz 2019

18 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr arkadaşlarımmmm,

00:53’de gerçekleşmiş olan Ay Uranüs karesi biraz uykuya dalmakta zorlanabileceğimizi, gergin rüyalar görebileceğimizin göstergesidir. Mümkünse uyumadan evvel papatya çayı olur, melisa çayı olur rahatlatıcı bir şeyler için yatmak iyi gelebilir.

08:49’da gerçekleşecek olan Ay Mars karşıtlığı sabah sabah sinirlerimizin çabuk zıplayabileceğini göstermektedir. Özellikle sabah saatleri sert tepkiler vermekten kaçının. Bir de sizi sinirlendirirlerse aaa Mars çarpmış bunu diyin geçin. Çok takılmayın etkisi kısa süreli olabilir.

18:53’de gerçekleşecek olan Ay Jüpiter uyumlu açısı ise günün en şanslı saatlerini göstermektedir. önemli işleriniz, görüşmeleriniz varsa bu saatlere getirmek daha iyi olabilir. Maddi manevi de destek sağlar. Lakin bu saatten sonra Ay 20 Temmuz 00:18’e kadar boşlukta kalacak. Dolayısıyla bu süreçte yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizdekileri toparlamak, hobilerinizle ilgilenmek daha iyi olabilir. Demem o ki eğer illa yeni bir şeyler başlatacağım derseniz bugün sabah saatlerinde başlatmamaya özen göstermek daha iyi olabilir,  öğleden sonra 18:53’e kadar desteklenebilirsiniz.

Geldik günün en güzel etkileşimine. 21:02’de Venüs Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Bunun etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürer.  Öncelikli olarak en sevdiğiniz konu olan aşktan yana şanslı bir sürece işaret eder. Tutulmanın etkisiyle de bunaldığımız hallerimize biraz nefes aldırabilir. Sezgileriniz artabilir, sanatsal konularda yetenekleriniz gelişebilir. Bu dönem sezgileriniz vasıtasıyla maddi gelirlerinizde artışlar yaşanabilir. Hayal gücünüzü kullanarak para kazanabilirsiniz.

Ben sevdim valla günü. Umarım sizin de gününüz güzel geçer. Bitti bu kadar. Öptüm.

 

 

 

 

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.