18 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

17 Temmuz 2022

18 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

?18 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
Valla gökyüzü çok karışık Allah’ını seven defansa gelsin. ?
?Güne Ay Balık burcunda uykulu bir şekilde başlıyoruz.
?01:55’de Güneş Neptün üçgeni gerçekleşecek. Bunun etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürer. Çok uçmadığınız sürece hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz ancak burası ruhsal konulardan yana daha iyi hissetmenize sebebiyet verir. Gereksiz yere ağlama hissiyatınız gelebilir ama unutmayın ki ağlamak da bir şifadır.
?04:32’de Venüs Yengeç burcunda transitine başlayacak. Düğün sezonu resmi olarak burada açılıyor arkadaşlar. Çünkü ilişkilere daha geleneksel yaklaşacağız. Bütün potansiyellere evlenilecek kişi mi gözüyle yaklaşabiliriz. ??‍♀️??‍♂️ Ancak Yengeç gizliliği de temsil ettiği için gizli ilişkilere çekilebileceğimiz gibi ilişkilerimizi de gizli tutmak isteyebiliriz. Vatan topraklarıyla ilgili stratejik gelişmeler yaşayabiliriz. Venüs bu transitini 11 Ağustos’a kadar devam ettirecek.
?06:06’da Ay Neptün kavuşumu ve 06:25’de Ay Güneş üçgeni gerçekleşecek. Bu da aslında 01:55’deki Güneş Neptün üçgenini tetikleyeceği için bu saatlerde kendimizi ruhsal olarak daha yoğun hissedebiliriz.
?09:39’da Ay Merkür üçgeni ve 09:42’de Ay Plüton sextili gerçekleşecek. Bu birazdan bahsedeceğim Merkür Plüton karşıtlığını tetikleyecek. Ağzınızdan çıkanlara dikkat edin.
?09:42 ile 14:17 arası Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizdeki işleri toparlayın, hobilerinizle ilgilenin annem.
?10:00’da Merkür Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Burası çokomelli. Şimdi söylemlerinize dikkat. Birilerini laflarınızla çıldırtabilirsiniz. Sözlü manipülasyona açık olduğumuz zamanlardır. Gözünün üstünde kaşın var diye sağa sola sarabilirsiniz. Kolay kandırılabilirsiniz. Tabi bunları siz de yapabilirsiniz ama yapmayın annem. Bir laf edersiniz başınız derde girer. Gergin bir süreçtir, etkisi 3 gün kadar sürer.
?14:17 Ay Koç burcunda transitine başlayacak. Artık enerjimizi geri topluyoruz. Kendimizi daha hareketli ve motive hissedebiliriz, risk alma eğilimimiz artar.
?15:14’de Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde ilişkiler ve para ile ilgili gerginlikler söz konusu olabilir. Seven sevdiğine trip atmasın.?
Bugünün başka bir olayı yok. Zaten daha ne olsun ben yazarken yoruldum. ? Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #18Temmuz #burclar #burcyorumları #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.