18 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

19 Temmuz 2020

18 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

00:14’de Ay-Neptün karesi gerçekleşecek. Duygusal olarak hassas olabileceğiniz saatlerdir. Kurban psikolojisine girmeyin, sıvıyı da fazla kaçırmayın. Kendinizi boş yere üzmeyin. Acıma duygunuz oldukça güçlüdür. Ancak kandırılmalara karşı dikkatli olun annem.

00:14 ile 17:23 arası Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmemeye çalışın. Varsa eski işlerinizi tamamlamak daha iyi olabilir.

17:23’de Ay Yengeç burcuna geçecek. Sarıp sarmalanmak isteyeceğiniz zamanlardır. Evinizde ailenizle vakit geçirmek hoşunuza gidebilir. Güven ihtiyacınız artabilir. Evinizle ilgilenmek içinde ideal zamanlardır. Duyguları oldukça güçlü hissedebilirsiniz. Duygularınızın esiri değil onların hakimi olun ve duygularınızı olabildiğince olumlu kullanarak duygusallığınızı samimiyete çevirin tatlişlerim.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.