18 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

18 Şubat 2019

18 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrr,

Ay tüm gün boyunca Aslan burcunda seyrediyor, Aslanlar gibi hissedeceğimiz bir süreçteyiz, duygular gösterişli mutluyken çok mutlu mutsuzken çok mutsuz olabilirsiniz.

10:54’de gerçekleşecek olan Güneş Uranüs uyumlu açısıyla beraber yeni fırsatlar, beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Ani gelişen fikirler bu fikirlerin hayata geçmesi gibi durumlar birkaç gün etkili olabilir.

12:07’de Kiron artık Koç burcuna geçiyor. Malum kiron yaralı şifacı. Koç burcu ise lider. Burada dikkat edilmesi gereken konu liderlik yaparken kendinizden vazgeçmemeniz gerektiğidir. Sağlık konularında da kafa bölgelerindeki yaralanmalara dikkat edilmesi gereken süreçlerdeyiz.

13:51’de gerçekleşecek olan Venüs Satürn kavuşumuyla beraber, artık ilişkilerde daha ciddi bir boyuta geçebilirsiniz. İlişkilerde sorumluluklar gündeme gelebilir. Aile büyükleriniz vasıtasıyla yeni kişilerle tanışabilir, ciddi birliktelikler yaşayabilirsiniz.

17:17’de Ay Merkür 150’lik açısı iletişim kazalarına dikkat edilmesi gereken süreçler. Yanlış anlaşılmalar, anlaşamamalar, kendini ifade edememeler gibi durumlar söz konusu olabilir. Anlaşma ve sözleşmelerde imza atarken dikkat edilmesi gereken zamanlardayız.

19:02 ile 21:34 süre zarfında içsel huzursuzluk, bunalma gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinize sarmayın.

Bitti bu kadar öptüm.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.