18 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu

17 Şubat 2022

18 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?18 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Dolayısıyla yaptığımız işleri mükemmelleştirmek içim çaba sarfettiğimiz bir gün bizi bekliyor.
?03:12’de Jüpiter-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Jüpiter Balık burcunda ve Uranüs ise Boğa burcunda. Jüpiter bolluk bereket getirirken bir yanda abartma eğilimi var deriz fakat bu bir irade açısı olduğu için her şey bizim elimizde. Ani ve şok edici kararlar alıp yaptığımız işi büyütebiliriz. Ekonomik bazda şaşırtıcı etkiler gündeme gelebilir. Sular, gemiler ve uçaklar ile alakalı şaşırtıcı olaylar olabilir.Bu etki ortalama 7 gün sürecektir. Yaptığınız işi büyütmek istiyorsanız iradenizi kullanarak ve şaşırtıcı yenilikler ekleyerek büyütebilirsiniz. Balık burcunun antisciası Terazi, Boğa burcunun antisciası Aslan olduğu için sanatçılar arasında da şok edici medyatik olaylar gündeme gelebilir.
?08:46’da Ay-Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Kahvaltıda reçeller, pankekler, nutellalar yemek için oldukça güzel fakat diyet yapıyorsanız ben karışmam.
?09:13’de Ay-Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. İşte burada o yediğiniz tatlıları spor yaparak eritebilirsiniz.
?16:22’de Ay-Neptün zorlu açısı gerçekleşecek. Hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Her şeyi yanlış anlayıp, alınabiliriz ama önemsemeyin geçici bir etki.
?19:43’de Güneş Balık burcuna geçiyor. İyi doğdunuz Balık burçları! Siz olmasaydınız maneviyatı, empatiyi, hoşgörüyü, bilgeliği ve vicdan sahibi olmayı nasıl anlayacaktık? İyi ki varsınız!

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.??? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #18Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.