18 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

18 Şubat 2020

18 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmm,
Harika bir doğum günü geçirdim sayenizde çoook teşekkür ederim.
Konumuza dönecek olursak,
03:54 itibariyle Merkür retromuz vatana millete hayırlı olsun. Merkür retrosu ile ilgili detaylı bir video çektim. Hala seyretmediyseniz aşağıya ekliyorum.
12:03’de Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler mantıkla duyguların dengede olduğu saatlerdir. Yapacağınız önemli işleriniz varsa bu saatlere kadar halletmeye çalışın.
12:03’de 13:36’ya kadar Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla bu saatler yeni bir şeyler başlatmak için uygun değil. Daha çok elinizde olan işleri toparlamak da fayda var. Zaten ay küçülüyor, Merkür retro, başlayıp da bitiremediğiniz işleriniz varsa onların üzerinden geçmek için güzel zamanlardır.
13:36 itibariyle Ay artık Oğlak burcunda transitine başlayacak. Dolayısıyla 2 gündür gezdik eğlendik tamam şimdi sorumluluk ve iş zamanı. Bu süreçte biraz duygularımızı göz ardı edebilir, işlerimize konsantre olabiliriz.
16:16’da Ay Mars kavuşumu gerçekleşecek. Bu da kendimizi daha çalışkan ve hızlı hissetmemize sebebiyet verebilir. Akmayan işleriniz varsa bu saatlere getirmek çabuk sonuçlar almanıza sebebiyet verebilir ancak uç noktada kendimizi biraz agresif hissedebiliriz.
19:44’de Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Yeni fırsatlar, beklenmedik gelişmeler, yeni fikirler gündemimizde olabilir ya da bir iş üzerinde çözüm arıyorsanız da bu saatleri değerlendirebilirsiniz.
19:51’ günün tek problemli zamanı olabilir. Çünkü Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Bu da duygusal yaralar alabileceğimizi ve de sağlıkla ilgili problemlerin gündeme gelebileceğini göstermektedir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.