18 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

17 Ocak 2023

18 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

?18 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz. Enerjimiz ekstra yüksek, hoşgörülü olduğumuz bir gündeyiz. Basın yayın, yurtdışı bağlantılı işler ve eğitim konuları gündemimizde olabilir.

?02:41’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. O saatlerde özgürlüğünüze daha düşkün olabilirsiniz diyeceğim ama o saatte anca rüyanızda uçarsınız gibime geliyor.

?10:38’de Ay Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Enerjimizi dengeye getirmek zorunda olduğumuz saatlerdir. Öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz o yüzden bu saatlerde spor yapmak daha iyi olabilir. İçinizde ben çalışıyorum o saatte ne sporu diyenler olabilir, hobi olarak ofiste koşun hem sizi çok çalışıyor zannederler. ?

?16:11’de Merkür retrosu bitiyor gibi gözükse de aslında durağan pozisyonda bunun etkisi 21 Ocak’a kadar sürecek. Yavaş yavaş ilerleyecek o yüzden çok bitmiş diye gaza gelmeyin ben bugün yine kuryeyle konuşuyordum beyefendi ben evdeyken nasıl bana yok dersiniz hayalet miyim ben diye neyse.

?17:12’de Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek. Derdini söylemeyen derman bulamaz saatleri. Ayrıca bu saatlerde yardımda bulunmakta iyi olabilir, bir kap su bir kap mama malumunuz.

?17:44’de Güneş Plüto kavuşumu var. Heh işte burası çokomelli. Öncelikle manipülasyona uğrama ve manipüle etme potansiyelimizin olduğu zamanlardır. Güçlü insanlardan destek alabiliriz. Kendimizi çok güçlü hissedebiliriz, özellikle iş hayatında büyük başarılar getirebilir. Lakin unutmamak lazım ki kontrolsüz güç de güç değildir. Güneş bizim kimliğimizi, yaşam enerjimizi anlatır. Plüto ise çürümüş şeyleri yıkar ve yeniden yapılandırır. Dolayısıyla bu süreçte istediğiniz şeyleri yıkıp yeniden yapma potansiyeline sahipsiniz ama bunu yıkarken başkalarını yakmayın annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #18Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.