18 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

18 Ocak 2022

18 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?18 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Yengeç burcunda başlayacağız. Dolayısıyla daha korumacı, empati düzeyimiz yüksekte olan bir gün. Lakin dolunay günü ya gergindir biraz uyumakta filan zorlanabilirsiniz.
?00:07’de Ay-Plüton karşıtlığı gerçekleşti. Gece gece kendinize kriz çıkarabilirsiniz, ne gerek var bunlara. Mesela ben hiçbir şey yetiştiremedi diye çok gerginim. Ayh ben de ne kadar gerilebilirsem. ?
?02:48’de Yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek. Bununla ilgili bir dolunay yazısı yazdım o bir önceki postta, bir de ruhumdan olanları yazdım o da iki önceki postta, okuyabilirsiniz.
?02:48 ile 07:03 arası Ay boşlukta biliyorsunuz ki yeni bir işe başlanmaz. Zaten Ay’ın boşlukta olmasının en güzel zamanları gece zamanlarıdır, ne güzel biz uyurken Ay boşluğa girsin çıksın bizi uğraştırmasın.
?07:03’de Ay Aslan burcuna geçecek. Kendimizi oldukça şımartacağımız, kendimizi sevdiğimiz ve gösteriş yaptığımız bir gün. Sevin kendinizi annem. Kendinizi sevmezseniz, diğer insanları da sevemezsiniz. Bol bol takıp takıştıracağımız bir gün.
?13:04’de Merkür-Kiron uyumlu gerçekleşecek. Merkür Retro halinde bu açıyı gerçekleştirecek. Geçen hafta birilerinden destek görerek birtakım çalışmalar yapmış olabilirsiniz. Şimdi ise bu işlerin tekrar üstünden geçip bir bakmanın, düzeltmenin zamanı. Aynı zamanda bu süreçte insanlara güzel sözlerinizle faydalı olmayı unutmayın. Çünkü hepiniz çok güzel ruhlara sahipsiniz.
?21:49’da Ay düğümleri burç değiştiriyor ve Boğa Akrep aksına geçiyor. 17 Temmuz 2023 tarihine kadar da burada seyahat edecek. Boğa Akrep aksı tam olarak para ve ekonomi aksıdır. Kuzey Ay Düğümü bize yeni deneyimleri anlatırken, Güney Ay Düğümü de bildiğimiz, tecrübe ettiğimiz konuları temsil etmektedir. Genel olarak baktığımızda bu süreçte sağlam yatırımlar yapmalı, bildiğimiz limanlardan şaşmamalı, biraz daha toprağa yönelmeliyiz. Aksi takdirde krizler, vergiler, borçlar daha fazla gündemimizde olur. Bu dönem sebat etmeyi öğrenmeli, krizi fırsata çevirmekten ziyade uzun vadeli yatırımlara yönelmeliyiz. Bu süreçte kazanan gereksiz riskler almadan, emin adımlarla ilerleyenler olacaktır.
?23:39’da Ay-Merkür karşıtlığı gerçekleşecek. Yatmadan önce çenemiz çok fazla düşebilir, sürekli insanlara kendimizi ve fikirlerimizi anlatmak isteyebiliriz. Ne kadar harika olduğumuzdan bahsedip insanları darlayabiliriz, gerek yok yatın uyuyun annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ??? #astroloji #astrologanne #18Ocak #tugbakaradayi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.