18 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

18 Ocak 2020

18 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Akrep burcunda seyahat edecek. Ruhsal konular, sezgisel konular gündemde olabilir.
00:36’da Ay Merkür karesi gerçekleşecek. 01:55’de de Ay Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Bu aslında saat 11:31’de gerçekleşecek olacak Merkür Uranüs karesini tetikleyecek. Şimdi bu açı önemli.  Çünkü Merkür iletişimi, ticareti, zihni, trafiği, küçük ev eşyalarını filan temsil eder. Uranüs ise ani beklenmedik gelişmeleri ve patlamaları temsil eder. Dolayısıyla bu süreçte hem iletişimle ilgili problemler gündeme gelebileceği gibi hem de kazalara açık enerjilere sahip olabiliriz. Dolayısıyla lütfen güvenlik önlemlerinizi almayı unutmayınız. Bu konu ile ilgili bir video çektim. Aşağıyadan izleyebilirsiniz. ⇓⇓⇓⇓
02:08’de Merkür Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu süreçte yazarak ve konuşarak şifalanabilirsiniz. Bilginin aktığı zamanlardır. Rüyalarınıza dikkat edin şekerlerim. Bir de bu dönem hayatın pozitifine odaklanmak ki malum bildiğiniz gibi söz büyüdür, yaptırım gücünüz çok yüksek olacağı için daha iyi hissetmenize sebebiyet verebilir.
06:25’de Ay Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu durumda aslında güne gayet keyifli başlayabilir, bugün özellikle de kadın figürlerinden destek alabilirsiniz.
15:45’de ise Ay Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da günün en hoşgörülü ve şanslı olduğumuz zamanlara işaret eder. Bir şeyleri abartmak, büyütmek ve köpürtmek istiyorsanız bu saatleri kullanabilirsiniz.
Aslında ben bugünü sevdim. Niye sevdim onu da söyleyeyim. Gökyüzü bize diyor ki eğer bir yerden sıkıntı yaşıyorsan kendini dinle ve çöz. Mesela bildiğiniz klasik örnekler vardır ya telefonun bozuluyorsa iletişim problemin vardır gibi. O yüzden bu dönem bakın bakalım hayatınıza nereler aksıyor ve bunları şifalandırmak için neler yapabilirsiniz, bu yönde bakış açınızı nasıl değiştirebilirsiniz. Malum hazır Ay da Akrep burcunda, kendinizi dönüştürün.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.